Sesje ciążowe

Iza to pierwsza modelka w stanie błogosławionym, która zawitała u nas w tym roku. Piękna przyszła mama wspaniale zaprezentowała przed obiektywem swój ..

przejdź do galerii ›
62.jpg

Monika to jedna z naszych letnich bohaterek sesji ciążowych. Nosząc pod sercem swojego drugiego synka Ignasia postanowiła zrobić mu pierwszą pamiątkow..

przejdź do galerii ›
IMG_0140.jpg

Pin-up i retro to klimat w jakim Foto Frontier zrealizowało sesję ciążową Ani. Tą młodą mamę znamy już z reportażu i pleneru ślubnego, podczas którego..

przejdź do galerii ›
70.jpg

Przedstawiamy Wam sesję Agnieszki - pogodnej dziewczyny, która z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat swojego synka. Póki co przyszła mama pos..

przejdź do galerii ›
70.JPG

Kasia przybyła do naszego studia w ostatniej chwili, bowiem jej sesja ciążowa odbyła się dwa dni po terminie porodu! Minął prawie tydzień, zdjęcia ode..

przejdź do galerii ›
22.jpg

Karolina dla sesji ciążowej w FF przejechała aż 80 km. W tajemnicy przed mężem zorganizowała dla niego świąteczny prezent w postaci fotografii. Swoją ..

przejdź do galerii ›
Karolina Bąk - sesja brzuszkowa 8.jpg

Nie często ma się okazję fotografować przyszłą mamę oczekującą bliźniąt...w dodatku wymarzonej parki. My mieliśmy zaszczyt upamiętnić ósmy miesiąc cią..

przejdź do galerii ›
Madzia i bliźniaki 27.jpg