Sesje modelingowe

Nie ma mniej lub bardziej odpowiedniego wieku na sesję modelingową. Każda kobieta, bez względu na etap życia w jakim się znajduje potrafi pokazać eleg..

przejdź do galerii ›
34.jpg

Marta to skromna i nieśmiała dziewczyna z Podlasia, która przyjechała do Foto Frontier pokazać przed obiektywem swoją prawdziwą kobiecą stronę. Ta pię..

przejdź do galerii ›
43.jpg

Ta młodziutka dziewczyna na zdjęciach ma na imię Asia. Jej modelingowa sesja to prezent urodzinowy zorganizowany przez jej szwagierkę. Mamy nadzieję, ..

przejdź do galerii ›
19.jpg

Przedstawiamy Wam sesję modelingową Marioli. Ta atrakcyjna dziewczyna przeszła w naszym studio pełną metamorfozę i ze skromnej dwudziestokilkulatki pr..

przejdź do galerii ›
6.jpg

Sesja Agaty to prezent świąteczny od narzeczonego. Chłopak znający jej kobiecość i atrakcyjność postanowił postawić ją przed naszym obiektywem aby sfo..

przejdź do galerii ›
18.jpg

Sesja portretowa to rewelacyjny prezent dla każdego, a zwłaszcza dla dziewczyny. To ciekawe przeżycie w połączeniu z pamiątką w postaci profesjonalnyc..

przejdź do galerii ›
5.jpg

"RealButtterfly" to studio urody znajdujące się przy ul. Wąskiej 17 w Wyszkowie. Pracują w nim zdolne dziewczyny, które poprzez sesję w naszym studio ..

przejdź do galerii ›
80.jpg

Dwie najlepsze przyjaciółki Emilia i Karolina pojawiły się w naszym studio w celu zrealizowania wymarzonej sesji modelingowej. Dziewczyny o dwóch zupe..

przejdź do galerii ›
IMG_0091bw.jpg

Kasia - piękna, inteligentna, zabawna, spontaniczna, wygadana i niesamowicie pogodna dziewczyna. Współpraca z nią była czystą przyjemnością. Foto Fron..

przejdź do galerii ›
Kasia Głowacka sesja 18.jpg

Przed Wami pierwsza modelka jaka pojawiła się w Foto Frontier. Chłopak Małgosi z okazji urodzin podarował jej profesjonalną sesję modelingową łaczącą ..

przejdź do galerii ›
IMG_0158.jpg