O nas

Atelier "Foto Frontier" to miejsce, w którym dzięki naszej wielkiej pasji i miłości do fotografowania w niezwykły sposób zatrzymujemy najpiękniejsze chwile z Waszego życia. Poprzez zdjęcia uwieczniamy momenty, o których zawsze będziecie chcieli pamiętać. Poznajcie nas bliżej..

Wszystko zaczęło się od chęci robienia w życiu czegoś co daje mnóstwo satysfakcji i radości, czegoś co nadaje życiu sens, w co wkłada się całe swoje serce.

Z początku fotografia była naszym małym hobby, odskocznią od codzienności, nudnej pracy, dobrym sposobem na poprawienie humoru. Coraz więcej sesji, pochlebnych komentarzy, coraz większa chęć rozwoju sprawiły, że z miesiąca na miesiąc fotografia zaczęła przeradzać się w coś znacznie poważniejszego niż tylko drobne zainteresowanie. Okazało się, że uchwycanie ludzkich emocji, dokumentowanie niezapomnianych chwil z życia oraz ukazywanie innym tego, czego nie dostrzegają na co dzień to coś, co kochamy robić najbardziej. Postanowiliśmy zatem stworzyć profesjonalne studio fotograficzne, w którym nasze pasje i umiejętności będą mogły się rozwijać. Tak powstało Foto Frontier.

Nasze atelier jest miejscem, gdzie fotografię nie ograniczają żadne normy i zasady. Jako pasjonaci wyrażający poprzez pracę samych siebie wychodzimy poza wszelkie narzucane nam bariery. Chcemy bowiem czegoś więcej... Chcemy przekraczać granice... Chcemy tworzyć coś, co udowodni Wam jak bardzo angażujemy się we wszystko, co tworzymy, jak bardzo chcemy kreować coś nowego w naszym lokalnym środowisku.

Foto Frontier tworzą ambitni, młodzi ludzie, którzy wychodzą naprzeciw Waszym wymaganiom. To właśnie my staramy się pokazać to czego bez nas nikt by nie zobaczył.

Inga Łukasiuk

Inga Łukasiuk

Zawsze uważałam, że najważniejsze aby w życiu znaleźć pomysł na siebie, aby spełniać się w tym co daje człowiekowi najwięcej satysfakcji.

Jako niespełniona dusza artystyczna dlugo szukałam właściwej drogi, ktora pomogłaby mi realizować sie zawodowo. W końcu ja znalazłam. Dziś jestem wizażystką, stylistka, kreatorką ludzkiego wizerunku utrwalonego przez obiektyw i przede wszystkim fotografem Foto Frontier, który za pomocą aparatu może uwiecznić swoją pasję. Dziś mam możliwość rozwijać sie artystycznie, czego zawsze pragnęłam.

Marcin Łukasiuk

Marcin Łukasiuk

Jestem współwłaścicielem Foto Frontier. Od początku wraz z Inga tworzyłem nasze studio. Obecnie wspieram je od strony marketingowej i organizacyjnej.

Joanna Dłuska

Joanna Dłuska

Fotograf w Foto Frontier. 

Za kulisami!